Ulga IP Box dla branży IT Kraków

Pochodzisz z Krakowa, prowadzisz firmę IT i poszukujesz właśnie wiadomości na temat ulgi IP Box? Budzi w Tobie lęk wielość artykułów napisanych przez portale i blogi na jej temat? Świetnie trafiłeś! Baza wiedzy Kancelarii IP BOX to vademecum o uldze IP Box w Polsce! Wiesz już pewnie, że ulga IP Box to ulga podatkowa, która pozwala zmniejszyć kwotę płaconego PIT aż do 5%. Ulga podatkowa IP BOX dla branży IT to prosta droga, do zaoszczędzenia pieniędzy, które będziesz mógł przeznaczyć na dalszy rozwój swojej firmy!

Pomoc w uzyskaniu ulgi IP BOX

Skorzystanie z ulgi wymaga jednak od zainteresowanego pewnego przygotowania. Jeżeli więc potrzebujesz wsparcia doświadczonych prawników, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces, to świetnie trafiłeś. Współpracujący z nami prawnicy zajmują się ulgą IP Box od samego początku jej istnienia w Polsce. W ramach naszej usługi zajmiemy się pełną obsługą Twojej ulgi ip box, począwszy od weryfikacji czy kwalifikujesz się do ulgi IP BOX oraz oczywiście odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i wątpliwości. Jeśli kwalifikujesz się do ulgi IP BOX przygotujemy dla Ciebie wniosek o indywidualną interpretację podatkową. Wesprzemy Cię również w przygotowaniu odpowiedzi na wszystkie pytania Urzędu Skarbowego. Dzięki współpracy z naszym zespołem, możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu niezbędnego na gromadzenie i wypełnianie dokumentów. Dbamy o to, aby cały proces pozyskiwania ulgi ipbox został przeprowadzony z najwyższą starannością. Dlatego każde z przesłanych zapytań traktujemy indywidualnie.

Jakich informacji potrzebujemy, aby sprawdzić czy kwalifikujesz się do ulgi IP BOX?

Napisz do nas wiadomość i opisz swoją sytuację! Opowiedz nam czym się zajmujesz i jakie prawa własności intelektualnej, wykorzystujesz w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Napisz nam kilka zdań na temat tych projektów! Ważną kwestią jest również to, czy osiągasz dochody wynikające z umów licencyjnych lub sprzedaży prawa własności intelektualnej (i czy zawierasz je już w cenie produktu/usługi). Mając takie wstępne informacje, będziemy w stanie zadać Ci konkretne pytania i bardzo szybko ustalić czy kwalifikujesz się do ulgi IP BOX.


Skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu ze mną. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności*